Windoresta Group
"Windoresta Group" yra daugiau nei 18 metų patirtį turinti įmonė, gaminanti ir montuojanti plastikinius ir aliumininius langus, duris, balkonų stiklinimo ir stumdomųjų durų sistemas.

Windoresta Group" gamina ir montuoja šarvuotas ir metalines duris. Ji taip pat gali pasiūlyti metalinius balkonų turėklus ir automatinius vartus. Terasų, pavėsinių ir kitų erdvių stiklinimas iš aliuminio ir plastiko.


PAVYKO: |

Pagrindiniai Tikslai
Pradėjome nuo pagrindų - strategijos kūrimo, vizualų , reklaminių tekstų. Pasiekėme puikius rezultatus! Toliau pateikiame keletą svarbiausių pavyzdžių iš to, prie ko dirbome.
Reklamos strategija
Reklamos strategijos kūrimas, įskaitant konkurentų tyrimą, įmonės veiklos auditą, potencialaus pirkėjo asmenybės kūrimą, reklamos strategijos struktūrizavimą pagal mėnesinį reklamos biudžetą. Visų reikiamų priemonių, jungiančių GA, "FB Pixel" ir pagrindinius konversijos įvykius, nustatymas.
Komunikacijos strategija
Sukūrėme ir valdėme reklamos kampanijų komunikacijos strategiją, kuri apėmė pardavimo pasiūlymą ir kitas gudrybes, kad padidėtų pardavimai, pagerėtų svetainės veikimas ir žmonės pirktų mūsų kliento paslaugas.
 • 220+

  Leads (užklausų)
 • 10.67

  ROAS
  (Reklamos Atsiperkamumas)
 • €5.25

  Užklausos kaina
Kliento Atsiliepimas
Norėtumėte tokių rezultatų?
Susisiekite su mumis ir padėsime išvesti Jūsų verslą į kitą lygį!
Tel.nr.: +37060186862

Tel.nr.: +37064830151

Email: info@ejgency.com
Vilnius, Lietuva
Prisijunkite prie mūsų kuriamos sąmoningos auditorijos bendruomenės soc. tinkluose!
Informacija

MB Ejgency
Įm. k. 306081040
V. Nagevičiaus g. 3
info@ejgency.com
+37060186862
+37064830151

Made on
Tilda