Mokymų pirkimo taisyklės ir sąlygosMokymų autorius ir pardavėjas – MB „Ejgency“,

el. paštas info@ejgency.com, tel. +37064830151 (toliau – Mokykla).
Pirkėjas – asmuo, įsigijęs mokymus (toliau – Mokinys).

 1. Mokymų pirkimo taisyklės ir sąlygos
 • Mokinys, užsisakydamas Mokymus, atitinkamuose Mokyklos pateiktuose informacijos laukuose privalo nurodyti tinkamam mokymų užsakymo įvykdymui būtinus savo asmens duomenis: vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą. Mokinys sutinka, kad jo pateiktu elektroninio pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, kurie būtini mokymų užsakymui įvykdyti.
 • Kai Mokinys, išsirinkęs perkamus mokymus ir suformavęs prekių krepšelį, įvykdo visus užsakymo žingsnius, laikoma, kad tarp Mokyklos ir Mokinio atsirado teisiniai pirkimo-pardavimo santykiai ir sudaryta Mokymosi sutartis.
 • Jei visi užsakymo žingsniai atlikti teisingai, Mokinys nurodytu elektroniniu paštu gauna mokymų užsakymo patvirtinimą.
 • Kiekvienas Mokinio užsakymas yra saugomas Mokyklos duomenų bazėje.
 1. Pristatymo sąlygos
 • Prisijungimo prie mokymų prieiga yra suteikiama iškart po apmokėjimo, išsiunčiant apie tai informuojantį laišką Mokinio pirkimo metu nurodytu el. paštu.
 1. Grąžinimo taisyklės
 • Mokinys turi teisę pasinaudoti 24 val. pinigų grąžinimo garantija, jei susipažinęs su mokymų aplinka ir turiniu nusprendžia, kad kursas jam nėra tinkamas.
 • Apie ketinimą pasinaudoti 24 val. pinigų grąžinimo garantija, Mokinys privalo pranešti per 24 val. nuo mokymų įsigijimo. Pranešimas siunčiamas el. paštu info@ejgency.com, pranešime prašome nurodyti mokymų atsisakymo priežastį.
 • Pinigai Mokiniui grąžinami per 5 (penkias) darbo dienas po prašymo gavimo.
 • Pinigų grąžinimo garantija pasinaudoti negalima, jei:
 • kursas yra išklausytas daugiau nei 50 proc.,
 1. Mokinio įsipareigojimai bei teisės
 • Registruojantis į mokymus pateikti teisingus asmens duomenis (vardą ir pavardę, el. pašto adresą). Draudžiama registruotis naudojantis netikrais ar svetimais duomenimis.
 • Neperduoti prisijungimo prie mokymų duomenų ir skaitmeninės mokomosios medžiagos tretiesiems asmenims.
 • Naudoti paskaitų medžiagą tik asmeniniam mokymuisi. Bet koks kitas vaizdinės medžiagos naudojimas ar platinimas griežtai draudžiamas.
 • Jei mokinys pamiršo slaptažodį, svetainės autorizavimo lange reikia nusiųsti pranešimą info@ejgency.com interneto svetainės administratoriams dėl slaptažodžio atnaujinimo, paspaudus nuorodą „Pamiršote slaptažodį?”. Naujas slaptažodis bus išsiųstas vartotojo registracijos anketoje nurodytu el. pašto adresu.
 1. Mokyklos įsipareigojimai ir teisės
 • Mokykla įsipareigoja suteikti mokiniams šias galimybes:
 • Žiūrėti ir klausytis vaizdo seminarus.
 • Mokykla turi teisę panaikinti vartotojo registraciją be vartotojo sutikimo, jei vartotojas nesilaiko ar pažeidžia mokinio įsipareigojimus.
 1. Autorinės teisės ir šalutinės teisės

Visos intelektinės nuosavybės teisės susijusios su Ejacademy platforma priklauso įmonei Ejgency, MB. Šių teisių pažeidimo atveju kaltas asmuo bus patrauktas atsakomybėn pagal LR norminių aktų reikalavimus bei privalės padengti visus nuostolius, kuriuos dėl tokios veikos patyrė Ejgency, MB ir lektorius E. Vilkicki

ejgency.com ir ejacademy.lt interneto svetainėse patalpinti intelektinės nuosavybės objektai yra apsaugoti pagal Autorinių teisių įstatymą. Bet koks šioje interneto svetainėje patalpintos intelektinės nuosavybės objekto panaudojimas leidžiamas tik gavus raštišką Ejgency, MB verslo vadovo leidimą.

Griežtai draudžiama www.ejgency.com ir www.ejacademy.lt interneto svetainėse paskelbtą informaciją be svetainės administratorių sutikimo atgaminti ir padaryti viešai prieinama kitose interneto svetainėse ar tradicinėse žiniasklaidos priemonėse arba bet kuriuo kitu belaidžiu būdu bet kokiu kitu ženklų, garsų ir vaizdų siuntimo prietaisu, platinti parduodant, nuomojant, teikiant panaudai ar kitaip perduodant nuosavybėn arba valdyti, taip pat importuojant, eksportuojant, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti www.ejgency.com(Ejgency, MB) kaip šaltinį.

 1. Kitos sąlygos

Visi ginčai, iškilę tarp www.ejgency.com(Ejgency, MB)/ejacademy.lt interneto svetainių vartotojų dėl šių taisyklių laikymosi, sprendžiami derybų keliu. Atvejais, jei ginčo nepavyktų išspręsti derybų keliu, jie bus sprendžiami pagal LR galiojančius norminius aktus, LR norminiuose aktuose numatyta tvarką.

 • Mokymai mokiniams yra prieinami 90 dienų (jei mokymų aprašyme nenumatyta kitaip). Pasibaigus šiam periodui yra galimybė pakartotinai įsigyti mokymus su 50 proc. nuolaida.
Prisijunkite prie mūsų kuriamos sąmoningos auditorijos bendruomenės soc. tinkluose!
Informacija

MB Ejgency
Įm. k. 306081040
V. Nagevičiaus g. 3
info@ejgency.com
+37060186862
+37064830151

Made on
Tilda