Blog'as

UGC - User Generated Content

2023-ieji žada tapti vaizdo turinio ir video reklamos metais
Didėjant susidomėjimui vaizdo įrašais ir tobulėjant technologijoms, daugelis prekių ženklų ir įmonių pradeda investuoti į vaizdo įrašų reklamą, naudodamos tiek profesionaliai sukurtą turinį, tiek vartotojų sukurtą turinį*(UGC - user generated content). Vaizdo įrašai suteikia prekių ženklams galimybę papasakoti savo istoriją ir parodyti parduodamus produktus, o tai visada buvo ir bus veiksmingiau nei kitos reklamos formos
UGC* naudojimas vaizdo įrašų reklamoje yra labai veiksmingas, todėl norėtumėm su jumis pasidalinti kas tai yra ir kaip jus galit patys patobulinti savo reklamos rezultatus
Vartotojų sukurtas turinys* gali būti kliento atsiliepimo apie gaminį pavidalų, produkto testavimo vaizdo įrašų arba nuotrauką, kurioje matyti, kaip klientas naudoja gaminį.
👇
UGC naudojimas gali suteikti prekės ženklui papildomo patikimumo iš potencialių klientų pusės, nes jie puikai mato, kad kiti žmonės jau naudoja produktą ir yra juo patenkinti.
"Facebook" reklama su UGC pasiekia 300% didesnį paspaudimų skaičių, 50% mažesnę vieno paspaudimo kainą ir 50% mažesnę pardavimo kainą!
Kaip jau minėjome anksčiau, 2023-ieji žada būti vaizdo įrašų turinio ir reklamos metais, o šis trendas gali būti vienas iš pagrindinių veiksnių, lemiančių prekinių ženklų sėkmę!
Esame pirmoji reklamos agentūra Lietuvoje, kuri kalba apie šią naujausią tendenciją tokiu mastu.
Dalinamės unikalia informacija, kuri gali padėti jūsų verslui tapti pirmaujančiu savo srityje!
Ir dabar norime pranešti...
Kad jau netrukus pamatysite mūsų naujausius mokymus, kuriuose rasite visus pagrindinius niuansus, padėsiančius padidinti jūsų pardavimus bet kokioje verslo srityje!
Nepraleiskite progos prisijungti prie TOP verslu! Mokymų pradžią skelbsime savo socialiniuose tinkluose, sekite naujienas, kad taptumėte pirmaisiais!