Blog'as

''Content Marketing'' Strategija

Turinio rinkodaros strategija


Content marketing (turinio rinkodara) yra marketingo strategija, kurios tikslas sukurti ir skelbti turinį, kuris pritrauks ir sudomins jūsų tikslinę auditoriją. Šis turinys gali būti bet koks, pvz: straipsniai, vaizdo įrašai, nuotraukos ar netgi infografikos.


Infografikos pavyzdis ©


Content marketingo tikslas ne tik reklamuoti produktus ar paslaugas, bet ir suteikti vertingos informacijos savo auditorijai bei palaikyti ryšį su ja. Be to, content marketingas gali padėti jūsų svetainei pasiekti geresnes pozicijas paieškos rezultatuose naudojant SEO technikas.

Norint sukurti veiksmingą content marketingo strategiją, svarbu nustatyti tikslinę auditoriją ir suprasti, kokio turinio jie ieško. Tai padės sukurti turinį, kuris bus vertingas ir pritraukiantis. Galite naudoti įvairius tyrimus, pvz., klientų apklausas arba socialinių tinklų duomenis, kad sužinotumėte, kokio turinio jie ieško.

Taip pat svarbu atlikti turinio planavimą ir nustatyti, kaip dažnai jį skelbsite bei kokius kanalus naudosite. Tai gali padėti jums sukurti veiksmingą planą. Be to, turėtumėte apsvarstyti, ar turinys bus skelbiamas jūsų svetainėje ar socialiniuose tinkluose, ir kokius hashtags naudosite, kad jus būtų lengviau rasti.

Content marketingas reikalauja nuolatinio turinio atnaujinimo ir tobulinimo. Svarbu ne tik reguliariai skelbti naują turinį, bet ir peržiūrėti ir atnaujinti seną informaciją, kad ji vis dar būtų vertinga ir aktuali jūsų auditorijai.

Content marketingas gali padėti jūsų įmonei pritraukti naujų klientų ir palaikyti ryšį su esamais. Tai labai svarbi dalis bet kokios marketingo strategijos ir jį tikrai gali padėti jūsų įmonei sėkmingai konkuruoti.

Rekomenduojamų postų idėjos:

1. Naudokite socialinius tinklus, kad pristatytumėte savo naujus produktus ar paslaugas. Tai gali padėti sudominti potencialius klientus ir skatinti pirkimą.
2. Dalinkitės savo įmonės naujienomis ir svarbiais įvykiais. Tai gali būti nauji projektai, renginiai ar naujos darbo pozicijos.
3. Naudokite socialinius tinklus, kad pristatytumėte savo įmonės darbuotojus ir jų darbą. Tai padės jūsų auditorijai geriau suprasti, kas yra už jūsų įmonės ir kas kuria jos vertę.
4. Darykite konkursus ar dalinkitės premijomis socialiniuose tinkluose. Tai gali padėti pritraukti dėmesį ir sudominti potencialius klientus.
5. Naudokite socialinius tinklus, kad atsakytumėte į klientų klausimus ir problemas. Tai padės palaikyti gerus ryšius su esamais klientais ir sukurti gerą reputaciją jūsų įmonėje.

Jei turite verslą, yra keletas tipų turinio, kurio geriau nebenaudoti socialiniuose tinkluose:

1. Asmeninės nuomonės ar pozicijos, kurios gali būti laikomos kontroversiškomis ar netinkamomis jūsų auditorijai.
2. Neprofesionalus ar netinkamas turinys, pavyzdžiui, neprofesionaliai atliktos nuotraukos ar netinkamas kalbos naudojimas(gramatinės,rašybos klaidos)
3. Reklamos, kurios gali būti laikomos pernelyg agresyviomis ar nuobodžiomis.
4. Asmeninės informacijos, pavyzdžiui, telefono numerių ar adresų, skelbimas.
5. Turinys, kuris gali būti laikomas šmeižiku ar neteisingu.


Būkite atsargūs dalindamiesi turiniu socialiniuose tinkluose, ypač jei jis gali turėti įtakos jūsų verslo reputacijai. 

Visada įsitikinkite, kad kūriamas turinys yra profesionalus ir vertingas jūsų auditorijai prieš jį skelbiant.Made on
Tilda