TIKTOK
TikTok
Reklama

nuo 499€

Pasiekite potencialius klientus, kurie leidžia laiką populiariausiuose socialiniuose tinkluose. Surandame auditorijas, kurios generuoja didžiausią reklamos išlaidų dalį, ir parenkame tinkamiausius reklamos formatus. Pritaikysime juos skirtingiems etapams, atsižvelgdami į vartotojo pirkimo kelionę.

TikTok
Prodiusavimas

nuo 349€

Bendrovės sąveika su visuomene įgyvendinant socialinio tinklo turinio strategiją. Duomenų analizė, sąveikos su klientais tendencijų nustatymas ir skaitmeninių kampanijų planavimas, siekiant kurti bendruomenę internete.

FACEBOOK&INSTAGRAM
Facebook
Reklama

nuo 499€

Pasieksite potencialius klientus populiariausiuose socialiniuose tinkluose, auditorijas, kurios generuoja didžiausią reklamos išlaidų dalį. Pritaikysime juos skirtingiems etapams, atsižvelgdami į vartotojo pirkimo kelionę.

Socialinių Tinklų
Administravimas

nuo 499€

Bendrovės sąveika su visuomene įgyvendinant socialinių tinklų turinio strategijas. Duomenų analizė, sąveikos su klientais tendencijų nustatymas ir skaitmeninių kampanijų planavimas, siekiant kurti bendruomenę internete.

Facebook
Shop

nuo 199€

Įmonės gali pasirinkti produktus, kuriuos nori pateikti iš savo katalogo, ir pritaikyti parduotuvės išvaizdai, naudodamos viršelio paveikslėlį ir akcentines spalvas, kurios atspindi jų prekės ženklą.

GOOGLE
Google Reklama

nuo 499€

Žmonės neįsivaizduoja gyvenimo be Google savo kasdienybėje. Būkite Google paieškos rezultatų viršuje, kai potencialūs klientai ieškos savo poreikių ir (arba) problemų sprendimų.


Užtikrinsime, kad tikslinė žinutė visada pasiektų reikiamus žmones, kai naudotojai įveda jūsų verslui svarbius raktažodžius.

SEO (Vidinis)

nuo 399€

Tai svetainių elementų optimizavimo praktika, siekiant aukštesnės pozicijos ir didesnio lankytojų srauto iš paieškos sistemų.


Svetainės SEO - tai puslapio turinio ir HTML kodo optimizavimas.

SEO (Išorinis)

nuo 549€

Išorini SEO - tai tam tikra paieškos sistemų optimizavimo rūšis, kuri apima pakeitimus už svetainės ribų, siekiant padidinti svetainės ar puslapio reitingą atitinkamuose paieškos rezultatuose.Nuorodų kūrimas, vietinių nuorodų pateikimas ir kiti išorinio SEO optimizavimo būdai.

LINKEDIN
LinkedIn
Reklama

nuo 499€

Jei jūsų verslo segmentas yra konkretūs B2B pardavimai, o tikslinė auditorija - verslo klientai, Jums reikalinga LinkedIn reklamą. Tai itin palanki platforma, leidžianti pasiekti potencialius verslo atstovus ir tinkamu formatu perteikti savo žinutę.

LinkedIn Lead Generavimas

nuo 1399€

Lead generavimas B2B sektoriuje - tai potencialių jūsų produkto ar paslaugos pirkėjų paieškos ir pritraukimo procesas. Šiuo atveju tikslinė auditorija - tai sprendimus priimantys asmenys įmonėse ir organizacijose.

Socialinių Tinklų
Administravimas

nuo 499€

Bendrovės sąveika su visuomene įgyvendinant socialinių tinklų turinio strategijas. Duomenų analizė, sąveikos su klientais tendencijų nustatymas ir skaitmeninių kampanijų planavimas, siekiant kurti bendruomenę internete.

WEB-Dizainas
Svetainė (reprezentuojanti)

nuo 499€

Padedame pritraukti klientų iš interneto, didinti įmonės matomumą.


Šiuo tikslu kuriame šaunaus dizaino ir apgalvotos struktūros interneto svetainės

Svetainė
(E-shop)

nuo 899€

Pirmasis žingsnis plečiant įmonės pardavimus internetu - sukurti elektroninę parduotuvę.


Pagrindiniai elementai, kuriais turi pasižymėti el. parduotuvė, kad ji būtų sėkminga ir pasiektų klientus, yra estetika, greitis ir paprastas naršymas.

UX/UI
Auditas

nuo 299€

Atlikę išsamią UX/UI audito analizę, galėsite rasti galimybių savo versle ir būdus, kaip optimizuoti naudotojų srautą, kuris lankytojus paverčia klientais.


UX/UI auditas yra visiškai orientuotas į naudotojų poreikių įvertinimą ir jų patirties bei pasitenkinimo didinimą, o tai tiesiogiai susiję su jūsų parduotuvės konversijos rodiklio didinimu.

KITOS PASLAUGOS
Email
Marketingas


from 449€

Rinkodara el. paštu - tai būdas informuoti el. pašto sąraše esančius klientus apie naujus produktus, akcijas ir kitas paslaugas.


Tai taip pat gali būti švelnesnis būdas šviesti auditoriją apie jūsų prekės ženklo vertę arba palaikyti jų susidomėjimą tarp sandorių.

Lead generavimas B2B sektoriui


from 1497€
Lead generavimas B2B sektoriuje - tai potencialių jūsų produkto ar paslaugos pirkėjų paieškos ir pritraukimo procesas.

Šiuo atveju tikslinė auditorija - tai sprendimus priimantys asmenys įmonėse ir organizacijose.

LinkedIn reklama ir pagalbininkas / El. paštas / Facebook reklama
Bendruomės Augimas 4-7 soc. tinkluose

from 2739€

Stipri kriptovaliutų bendruomenė gali pritraukti investuotojų į jūsų projektą.


Todėl pirmoji užduotis, kurią turite atlikti prieš pradėdami projektą, yra sukurti kriptovaliutų bendruomenę, kuri palaikytų jūsų idėjas.

Susisiekime
Drąsiai rašykite arba skambinkite mums!
Call: +37060186862

Call: +37064830151

Email: info@ejgency.com
Vilnius, Lietuva
Made on
Tilda