Theatre for Children "Pradžia"
Theatre for Children "Pradžia" - brings together various artistic initiatives that create for children. It brings together various creative teams, independent theatres and individual creators to present their work to the audience. The performances focus on targeted content appropriate to the child's developmental stages.

The theatre provides a comfortable environment for children. Actors use a variety of theatrical tools to add new experiences to the child's world. The theatre hosts performances and concerts for families, parenting lectures, and educational theatre programmes on weekdays.
WEB

SUCCEEDED: |

Key Highlights
We started from the basics - strategy creation, visuals, text and achieved some great results implementing it! Below are some of the key highlights of what we have worked on.
Text lithuanian language

1.Kokybiškai praleisti laiką kultūriniuose renginiuose gali ne tik suaugusieji, bet ir jų vaikai👨‍👩‍👧‍👦Na, o mes pasirūpinsime, kad ši patirtis būtų turininga, įkvepianti ir nepamirštama. Čia mažieji žiūrovai galės grožėtis būtent jiems pastatytais vaidybos, šokio ar muzikiniais spektakliais.


📍 Teatras vaikams "Pradžia" įsikūręs Ogmios mieste Vilniuje!


Iki susitikimo spektaklyje!🤍Rezervuokite vietą sau ir savo vaikams jau dabar! Bilietų kiekis yra ribotas.


2.Kviečiame visą šeimą - nuo mažiausio iki didžiausio - turiningai ir neįkainojamai patirčiai teatre, kuris skirtas sudominti ir įtraukti mažamečius👨‍👩‍👧Kartu galėsite įsitikinti, kad ugdyti ir puoselėti vidinį savo menininką - niekada ne per anksti.


📍 Teatras vaikams "Pradžia" įsikūręs Ogmios mieste Vilniuje!


3.🎭Kviečiame rytą praleisti teatre ir su pačiais mažiausiais paklausyti gyvai atliekamos klasikinės ir šiuolaikinės muzikos.


Vaikams – ne tik puiki proga išgirsti žinomus garsiausių kompozitorių kūrinius, bet ir susipažinti su styginiais instrumentais. Vaikams tai bus nauji garsai, emocijos ir patirtis🤍


🕚Koncerto trukmė – 35 min.

👨‍👩‍👧‍👦6 mėn. - 4 m. vaikams

👉Bilieto kaina – 9 Eur


4.🤍Teatro edukacijos programa skirta patiems mažiausiems. Tai užsiėmimai, kurių metu žaidžiame sensorinius žaidimus, per judesį ir muziką ugdome vaikų regą, klausą ir smulkiąją motoriką.

„Tarp debesų“ – ne tik lavinamieji pratimai, kuriuos išmokę galėsite tęsti namuose, bet ir draugiška atmosfera bei smagi bendraminčių kompanija.


🕐 Artimiausi užsiėmimai:

https://teatrasvaikams.lt/projects/tarp-debesu


5.Gražiausias laikas yra praleidžiamas su savo vaikais!👨‍👩‍👦

🤍Meškis ir žąsis - labai skirtingi, bet tai jiems netrukdo draugauti ir puikiai kartu leisti laiką. Jų skirtumai kaip tik suteikia jų draugystei daugiau žavesio.

Vieną šaltą dieną žąsis išvysta išskrendančius paukščius ir supranta, kad turi keliauti kartu. Ką daryti meškiui? Juk jis nenori, kad jo draugas išskristų žiemai. O gal draugauti kaip tik reiškia paleisti tikintis, kad draugas sugrįš?


🕐 Artimiausios spektaklio datos ir laikai:

2022-10-22 — 10:00

2022-10-22 — 11:30

2022-11-05 — 11:30

2022-11-27 — 10:00

2022-11-27 — 11:30


📍 Teatras vaikams "Pradžia" įsikūręs Ogmios mieste Vilniuje!


Iki susitikimo spektaklyje!🤍Rezervuokite vietą sau ir savo vaikams jau dabar! Bilietų kiekis yra ribotas.
Advertising Strategy
Developing an advertising strategy, including competitor research, auditing the company's performance, creating a potential buyer's persona, structuring the advertising strategy according the monthly advertising budget. All needed tools connecting as GA, FB Pixel, main conversion events setup. API Conversion could not be connected because the website does not support this tool.
Communication Strategy
Created and managed communications strategy of advertising campaigns that included: sales funnel, unique selling proposition and other hacks to increase sales, improve website performance and make people buy our client products.
€540+

Advertising spend
€6796+

Return on ad spend
591+

Tickets sold
Client Testimonial
Want the same cool results?
Contact us and we'll take care of everything!
Get in touch
Feel free to write and call us!
Call: +37060186862

Call: +37064830151

Email: info@ejgency.com
Vilnius, Lithuania
Made on
Tilda